Známa Slovenka, ktorá zahviezdila aj na televíznych obrazovkách, si prežila poriadnu hrôzu. V jej dome totiž došlo k incidentu, ktorý bola nútená ohlásiť aj na polícii. Kým spala v posteli s dvojročnou dcérkou, cudzí muž sa dostal na jej pozemok a nerušene spravil toto!

Známa vizážistka a influencerka Lucia Lucid Sládečková je úspešná kráska, ktorá zahviedzila aj na televíznych obrazovkách, kde líčila slečny a dámy v relácii Nákupné maniačky. Blondínka, ktorá žije vo svojom dome spolu s dvojročnou dcérkou Lýdiou, ale zažila nedávno poriadny šok.

Kým totiž nerušene spala v posteli s maličkou, na jej pozemok sa vlámal zlodej, ktorý sa tmolil okolo domu a napokon sa rozhodol ukradnúť Lucii nábytok. Vizážistke, ktorá výborne zarába, síce zmizli len stôl a stoličky, no oveľa nepríjemnejší je práve pocit, že sa ktosi len tak potuluje okolo domu, kde spí bezbranné dieťa.

Sládečková celú vec odhalila vďaka kamerám, ktoré má okolo nehnuteľnosti: “Pozdravujem toho šuhaja, na ktorého podávam trestné oznámenie. Mám celý dom pod kamerovým systémom. A veľmi dobrým. Takže detail je vidno,” zverejnila s odkazom, že odhalenie identity neznámeho páchateľa bude zrejme vďaka tomuto záberu pre políciu jednoduché.

K Lucii sa na pozemok dostal zlodej
Kým s dcérkou spala, ukradol im stôl a stoličky
Vizážistka má z celého incidentu kamerový záznam
Na neznámeho páchateľa podala trestné oznámenie

Zdroj: Instagram/makeupbylucid │ Foto: Instagram/makeupbylucid, lucidloveslydia