V okrese Humenné na východe Slovenska došlo v stredu k dopravnej nehode. Vo Víťazovciach zišiel s vozidlom do priekopy otec s partnerkou a ich 3-mesačnou dcérkou, ktorú viezli do Humenného k lekárovi. Incident si, našťastie, nevyžiadal ľudský život.

Medzi obcami Víťazovce a Lukačovce v okrese Humenné došlo pred niekoľkými hodinami k nepríjemnej nehode. Podľa informácií portálu Noviny mal otec viezť vo vozidle partnerku a ich 3-mesačnú dcérku, ktorá potrebovala ísť do Humenného k lekárovi. Odrazu však vybočil z cesty a 70 metrov prešiel po priekope, kde auto zastavil až náraz.

Vodič a otec dcérky si však zo sekúnd hrôzy nič nepamätá: „Išiel som do Humenného k lekárovi s malou… Mal som asi mikrospánok,“ myslí si 41-ročný muž. Po náraze pociťovala žena bolesti hrudníka, a tak skončila v rukách lekárov v nemocnici. Rovnako tak previezli do lekárskej starostlivosti aj bábätko, no podľa všetkého, našťastie, nikto neutrpel vážne poranenia.

Policajná hovorkyňa Jana Ligdayová priblížila, že premávka musela byť po incidente obmedzená do jedného jazdného pruhu s riadením policajtov. Okolnosti a príčiny nehody momentálne vyšetruje polícia. Vodič bol na mieste podrobený dychovej skúške, no požitie alkoholu bolo vylúčené. Transportovať do nemocnice vrtuľníkom museli aj speváka Petra Dvorského, ktorého v Alpách zradilo zdravie.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: noviny.sk │ Foto: Televízia JOJ