K otrasnému zločinu došlo v stredu ráno po ôsmej hodine. Len 18-ročné dievča spalo na poschodí rodinného domu, keď sa doň vlámal lupič. Mladý páchateľ sa však neuspokojil len s krádežou cenností. Dievčinu totiž napokon brutálne znásilnil a z miesta ušiel. 

Len 18-ročné dievča z okresu Nitra si v stredu v ranných hodinách prežilo doslova peklo. Keď spalo na poschodí rodinného domu, do nehnuteľnosti sa vlámal muž, ktorý mal v pláne ukradnúť cenné veci.

Ako však informuje Tv JOJ, o ôsmej ráno po vlámaní zistil, že v dome sa nachádza aj dievčina. S nožom pod jej krkom si vypýtal mobilný telefón, peniaze a šperky. Vystrašená tínedžerka dala údajne lupičovi telefón, a taktiež retiazku so slovami, nech si zoberie všetko. Páchateľ sa však napokon do izby obete vrátil s nožom a brutálne ju znásilnil.

Muža na odchode ale zachytili kamery, ktoré sú namontované na dome, takže polícia sa k 29-ročnému násilníkovi dopátrala po krátkom čase. Aktuálne čelí trestnému stíhaniu za viaceré skutky, pričom mal v dome konať pudovo. Podľa psychologičky však dievčaťu bola spôsobená doživotná trauma, po ktorej bude potrebovať pomoc odborníkov, ako i podporu a blízkosť rodiny a priateľov. Vo Vysokých Tatrách sa zas stratil 17-ročný chlapec, no pátranie napokon skončilo šťastne.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: tvnoviny.sk │ Foto: FB/Diana Pavlisová TV JOJ