V sobotu došlo v jednom z rodinných domov v Amerike k hroznej tragédií. Len 2-ročný chlapček menom Loki sa napriek požiaru rozhodol vrátiť do domu, v ktorom vyhasol jeho život. Dôvod jeho činu vháňa slzy do očí.

V americkom Gentry v štáte Arkansas došlo v sobotu k požiaru rodinného domu. Rodičia vyniesli von svojho 23-mesačného synčeka Lokiho Sharpa, do domu sa však vrátili, aby zavolali pomoc a hasili požiar. To však netušili, že malý chlapček sa do horiaceho domu vrátil tiež.

Chlapček sa nedokázal zmieriť s tým, že v budove ostalo jeho milované psie šteniatko. Vydal sa tak na záchranu, no v dome zhorel. Rovnako dopadlo podľa slov Metra aj šteniatko, ktoré sa zas snažilo ochraňovať malé dieťatko. Keď otec zistil, že jeho syn je zrejme v dome, rozbehol sa odvážne dovnútra. Rodičia sú zo smrti synčeka zdrvení a otec zanechal na Facebooku, kde sa vytvorila zbierka na podporu rodiny, srdcervúci odkaz:

Nikdy neberte vaše deti ako samozrejmosť. Užívajte si každý moment s nimi. Milujeme ťa, Bubba a vieme, že si na lepšom mieste.“ V pondelok ráno sa rodičia naposledy rozlúčili s Lokim aj na pohrebe. Požiar domu vznikol pravdepodobne kvôli elektrickému vedeniu, ale polícia aj naďalej vyšetruje príčinu tragédie.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: metro.co.uk │ Foto: Facebook/Paighton Elizabeth Moore