V pondelok sa naskytol príbuznému mladej rodiny veľmi skľučujúci pohľad. V dome, v ktorom sa mali nachádzať rodičia a ich tri maloleté deti, objavil len postrieľané telá. Polícia vyšetruje záhadný prípad bezproblémovej rodiny.

V pondelok sa príbuznému v americkom meste Abington v štáte Massachusetts naskytol hrôzostrašný pohľad. Ráno o 7:30 mal prísť vyzdvihnúť do školy tri deti, ktoré spoločne vychovávali milujúci rodičia. Namiesto toho ale ostal v šoku, keď objavil postrieľané telá všetkých piatich členov rodiny.

Tragédiu potvrdil podľa informácií BostonGlobe na tlačovej konferencii aj okresný prokurátor Timothy Cruz so slovami, že záhadný prípad intenzívne vyšetrujú. Nateraz nechcel prezradiť detaily ohľadom smrti ani to, či v dome našli streľnú zbraň, s ktorou sa zabíjalo. Rovnako sa odmietal vyjadrovať k skutočnosti, či mohlo ísť o vraždy a samovraždu.

Obeťami rodinnej tragédie sú 43-ročný Joseph Zaccardi, 40-ročná Deirdre Zaccardi a ich tri deti Alexis (11) a dvojičky Nathaniel (9) s Kathryn (9). Miestna polícia si incident nateraz nedokáže vysvetliť, keďže rodina nemala v minulosti žiadne spory ani problémy. Z ich smrti sú zdrvení kolegovia v práci, ako aj miestna škola, ktorú deti navštevovali.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: bostonglobe.com │ Foto: YouTube/WCVB Channel 5 Boston, Twitter