Len 2-ročná Lucka z východu Slovenska chodí do tamojšej škôlky. Dievčatko mal už niekoľkokrát pohrýzť spolužiak, no tento raz to zašlo tak ďaleko, že skončilo na operačnom stole. A ďalšia operácia ju zrejme ešte len čaká!

Mamička dvojročnej Lucky je zhrozená. Jej dieťa už niekoľkokrát pohrýzol spolužiak, ktorý je v približne rovnakom veku. Posledne ju však uhryzol v škôlke na východe Slovenska do chrbta tak silno, že skončila v nemocnici: „Keď som ten kúsanec videla, tak som sa zhrozila ako ju kusol. Tak čo prvé, išli sme na pohotovosť,“ opisuje matka pre TV JOJ so slovami, že napokon jej koža sčervenala a skončili na operácií v Košiciach.

Bolesti však pretrvávajú a zrejme ju čaká aj ďalší zákrok. Lucka ale nemá byť jediná, koho spolužiak napadol: Malý ju kusol už trikrát, má od neho tri jazvy, táto nie je prvá, kusol aj iné deti a kusol už aj učiteľku,“ dodáva. Jej slová potvrdzuje riaditeľka škôlky, ktorá už mamu chlapca upozorňovala. „Mamičku chlapčeka sme viackrát upozorňovali na nevhodné správanie a pokúšali sme sa to riešiť. Rodičia, až kým sa nedozvedeli o tejto reportáži, s materskou školou vôbec nekomunikovali,“ odhaľuje ignoráciu rodičov, ktorým navrhla, aby sa zúčastnili pobytu syna v škôlke a všetko videli na vlastné oči.

Matka chlapca, ktorý mal napadnúť viaceré deti, ale vidí situáciu celkom inak. Jej syn je vraj doma bezproblémový: „Jednoducho, stalo sa to v škôlke, zodpovedná za to je škôlka. Chlapec do škôlky už nechodí, nebudem to viac riešiť,“ znie strohé stanovisko, po ktorom zrejme chlapca preložia do iného zariadenia.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: noviny.sk │ Foto: Facebook/noviny.sk – spravodajstvo TV JOJ, Pixabay