Radovan Dulin má nervy ako uzlíčky a po príchode Evelyn nakričal na Rasťa. Ešte viac ale vypení potom, ako Gabo, farmár týždňa, určí mená dvoch sluhov. Spolu s Radom totiž nebude slúžiť počas týždňa Kika, ale niekto celkom iný.

Po príchode Evelyn sa Rado za stolom neudržal a všetko, čo mal na srdci, povedal prekvapeným farmárom. Najviac sa obúval do Rasťa, ktorého skritizoval za pretvárku, ničnerobenie aj ohováranie. To však ešte netušil, čo sa na neho chystá už o chvíľku.

Farmárom týždňa sa totiž stal pracovitý Gabo, ktorého stanovil v liste vypadnutý Vlado. Keď ale oznámi súperom, ktorá dvojica bude slúžiť v priebehu nasledujúceho týždňa, Rado vypení ako nikdy. Keďže sa sám hlásil o miesto sluhu, Gabo mu vyhovel. Do dvojice mu však nevybral Kiku tak, ako to očakával, ale celkom inú farmárku!

Pôvodne sa ňou mala stať Ivet, no tá si vybojovala imunitu, a tak bude po boku Rada pracovať Nikča. Popradčan sa ale okamžite postaví na zadné a začne rázne prostestovať. Bez Kiky odmieta plniť svoje povinnosti a vyhráža sa, že bude robiť len to nevyhnutné. Gabo ho upozorní na pravidlá hry a odporučí mu prečítať si úlohy farmárov. Ako skončí tento konflikt a či Rado ohrozí nečinnosťou svoje pôsobenie na Farme, sa dozviete už čoskoro.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: Televízia Markíza