Najnovšia epizóda relácie Zámena manželiek mala mimoriadne tragický koniec. Po odvysielaní na obrazovkách TV Nova totiž došlo k desivej autonehode, po ktorej má jeden z účastníkov trvalé následky, z ktorých sa bude dlho spamätávať.

Posledná časť Zámeny manželiek má mimoriadne tragickú dohru. Kým jedna rodina v zložení Alena (30), Antonín (45) a ich spoločná dcérka Šárka (3) priviedli na svet ďalšie bábätko, druhá rodina prežila obrovskú tragédiu.

Zdeněk (34), ktorý žil s partnerkou Ditou (38) a synčekom Vojtom (5), mal desivú autonehodu. Informácia sa prevalila vďaka rodinnej známej, ktorá správu zverejnila v komentári na Facebooku: „Ten mladší z dnešnej Zámeny manželiek prišiel o nohy, včera mal autonehodu,“ prezrádza smutné slová.

Aj keď mnohí nechceli správe uveriť, podľa informácii denníka Blesk sa tragická autonehoda naozaj stala: Áno, je to pravda, ale nebudem sa k tomu vyjadrovať. Povedali mi, že mal vážnu dopravnú nehodu, prišiel o obe nohy, vzali mu ich nad kolenami,“ prezradila zronene Dita. Zdeněk mal mať autonehodu na diaľnici D2 smerom na Bratislavu, keďže robí vodiča kamiónu, pričom na vine bol iný šofér. Bohužiaľ, pri kolízii utrpel fatálne zranenia dolných končatín a musel byť uvedený do umelého spánku s následnou amputáciou nôh.

Zdeněk mal vážnu autonehodu
Prišiel pri nej o obidve nohy, ktoré mu amputovali nad kolenami…

Zdroj: blesk.cz │ Foto: TV Nova, Pixabay