V priebehu uplynulého víkendu došlo k strašnému činu, ktorý otriasol širokou verejnosťou. V jednom z miestnych obchodov s oblečením došlo ku krádeži, pričom zlodejovi nestačili iba peniaze. V nečakanej chvíli sa rozhodol strieľať priamo do predavačky, ktorá predtým splnila všetky jeho príkazy.

Na severovýchode Brazílie došlo pred pár dňami k šokujúcemu incidentu. Do obchodu s odevmi vtrhol maskovaný muž, ktorý so zbraňou v ruke nariadil zákazníkom, aby sa schovali v skúšobni. 23-ročnej predavačke Renate rozkázal, aby išla za pult a vytiahla všetky peniaze. Mladá žena tak urobila.

Zlodej schmatol hotovosť a nečakane strelil predavačke priamo do tváre. Okamžite sa zrútila na zem, pričom silno krvácala. Muž v čiernom bez mihnutia oka utiekol z miesta činu, nasadol na motorku a ušiel. Krádež s desivým koncom je zachytená vo videu vďaka bezpečnostnej kamere.

Zranená Brazílčanka akoby zázrakom prežila, no momentálne sa nachádza v nemocnici v kritickom stave. Renatina rodina je presvedčená, že nešlo iba o náhodného zlodeja. Zastávajú názor, že násilníkom bol jej bývalý priateľ, ktorý sa jej chcel takýmto spôsobom pomstiť za rozchod.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Video z krádeže si môžete pozrieť >>>TU<<<

Zdroj: dailymail.co.uk  |  Foto: YouTube, Facebook/Renata Ranyelle Almeida