K mimoriadne tragickej nehode došlo pred niekoľkým hodinami medzi Krupinou a Devičím. Pravdepodobne v dôsledku šmyku sa zrazilo vozidlo Alfa Romeo s protiidúcim vozidlom VW Golf. O život prišli dvaja mladí ľudia vo veku 20 a 27 rokov. 

K smutnej tragédií došlo pred pár hodinami medzi Krupinou a Devičím. Polícia informovala o zrážke vozidla Alfa Romeo s protiidúcim vozidlom VW Golf: „Medzi Krupinou a Devičím došlo k tragickej dopravnej nehode. 20-ročný vodič Alfy Romeo pri predchádzaní pred ním jazdiaceho vozidla, pravdepodobne v dôsledku šmyku, narazil pravou bočnou časťou do prednej časti oproti idúceho vozidla VW Golf.

O život, bohužiaľ, prišli dvaja mladí ľudia: „Pri dopravnej nehode došlo k usmrteniu 20-ročného vodiča Alfy Romeo a 27-ročného spolujazdca. Vo VW Golf sa viezli traja muži. Vodič a spolujazdec na prednom sedadle utrpeli ťažké zranenia, spolujazdec na zadnom sedadle sa zranil ľahko. Všetky bližšie okolnosti a príčiny dopravnej nehody sú predmetom prebiehajúceho vyšetrovania“ dodala polícia.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj │ Foto: FB/Polícia Slovenskej republiky