Fitneska Zora Czoborová má za sebou vážnu nehodu. Na hrozivé spomienky nezabudla ani dodnes. Lekári jej dokonca chceli amputovať nohu! 

Zora pred niekoľkými rokmi utrpela veľmi vážnu nehodu. Nepríjemné spomienky ju sprevádzajú dodnes. Zora bola hosťom štvrtkového Telerána a prezradila, že po nehode jej ostalo niekoľko trvalých následkov. Aj pred nedávnom opäť podstúpila operáciu kolena.  „Ide o oživenie chrupavky alebo takú vítamínovú bombu pre chrupavku, aby sa zregenerovala. Vlastne z tukového tkaniva ti odstredia tvoje vlastné kmeňové bunky a vpichnú ti ich priamo do chrupavky,“ prezradila Czoborová. Koleno si musí stále udržiavať kvôli nehode, ktorá sa jej stala v minulosti.

Štvrtkový hosť sa po čase rozhovoril aj o vážnej nehode, po ktorej jej hrozila amputácia nohy. „To bolo prirodzene rozseknuté, pretože som na motorke nabúrala do kamióna a mne sa vlastne tá noha takto rozpadla, takže som mala veľké šťastie v nešťastí. Tri mesiace som si odležala v nemocnici a hrozila mi amputácia,“ objasnila okolnosti nehody.

Zdroj: pluska.sk | Foto: Facebook