Dráma na východnom Slovensku! Na Čárskeho ulicu v Košiciach boli vo štvrtok 14. júna privolané záchranné zložky, nakoľko obyvatelia zacítili v spoločných priestoroch nezvyčajný zápach.

Podľa informácií z bytu nik nevychádzal, nakoľko bol uzamknutý. Na miesto boli preto privolaní hasiči, ktorí sa údajne do bytu dostali cez okno. Následne ho sprístupnili polícii.

Po vniknutí do bytu sa však záchranným zložkám naskytol hrozivý pohľad. V jednej z izieb ležala na posteli 85-ročná žena a neďaleko 66-ročný muž. Podľa informácií mali ísť o matku so synom.

Na miesto udalosti sa ihneď dostavili i kriminalisti a obhliadajúci lekár. Ten však pri obhliadke nevedel jednoznačne určiť príčinu smrti. Vylúčené nie je ani násilné usmrtenie. „V súvislosti s nájdením tiel muža a ženy bez známok života v značnom štádiu rozkladu v jednom z košických bytov, uzamknutom zvnútra, polícia začala trestné stíhanie pre prečin usmrtenia. Presnú príčinu smrti určí nariadená pitva,“ uviedla krajská policajná hovorkyňa Jana Mésarová pre plusku.sk. 

Zdroj: pluska.sk | Ilustračné foto: Facebook