K hroznej autonehode došlo uplynulú stredu cez deň, a to všetko priamo pred očami známeho herca. V prevrátenom aute ostali zakliesnené osoby, no herec, našťastie, nestratil duchaprítomnosť a zakročil.

Hrozná autonehoda sa odohrala v americkom Los Angeles v stredu počas dňa. Podľa informácii stanice ABC sa auto prevrátilo, keď v ňom sedela staršia žena a malé dieťa v detskej sedačke. Svedkom nehody bol aj svetoznámy herecký drsňák z akčných filmov Danny Trejo, ktorého poznajú fanúšikovia z filmov ako Desperado, Od súmraku do úsvitu či Vtedy v Mexiku.

Tentokrát však nešlo o žiadnu filmovú scénku, ale nebezpečnú životnú situáciu. Herec však nestratil duchaprítomnosť a s pomocou ďalšej ženy zakliesnené dieťa zo sedačky vyslobodil: “Jediná vec, ktorá dieťa zachránila, bola jeho sedačka,” uviedol samotný Trejo.

Losangelskí hasiči potvrdili, že nikto po nehode nie je v ohrození života, pričom troch ľudí previezli do nemocnice. Príčina nehody je momentálne predmetom vyšetrovania. Herec napokon dodal po záchrane dieťatka krásne slová: “Všetko dobré v živote, čo sa mi stalo, sa udialo ako priamy dôsledok pomoci niekomu inému,” hovorí pokorne hollywoodska hviezda.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: edtion.cnn.com │ Foto: YouTube/ABC News, Facebook/Danny Trejo