Polícia ohlásila na sociálnej sieti ďalšiu brutálnu nehodu, ktorá takmer skončila veľkou tragédiou. Pri zrážke dvoch motorových vozidiel sa v ohrození života ocitol len 3-ročný chlapček, ktorý musel byť s ťažkými zraneniami prevezený letecky do nemocnice v Banskej Bystrici.

Ako uviedla nitrianska polícia na sociálnej sieti, medzi levickými časťami Čankov a Kalinčiakovo došlo k dopravnej nehode. 19-ročný mladík na vozidle značky Renault Laguna prešiel na rovnom úseku z neznámych príčin do protismeru, kde sa čelne zrazil s 21-ročným vodičom na Peugeote 306 SW.

Zadnou časťou zároveň narazil do BMW 740d, ktoré riadil s 34-ročný muž. 21-ročný šofér z Peugeotu a jeho 22-ročná spolujazdkyňa utrpeli stredne ťažké zranenia. Najhoršie dopadol 3-ročný chlapček v ich aute, ktorý sa ocitol v ohrození života a musel byť letecky transportovaný s ťažkými zraneniami do nemocnice v Banskej Bystrici.

U vodičov boli vykonané dychové skúšky s negatívnym výsledkom. Na autách vznikla celková škoda vo výške 16-tisíc eur. Polícia momentálne vyšetruje príčiny a okolnosti nehody a v dôsledku zhoršenia situácie na cestách ohlásila intenzívnejší dohľad nad bezpečnou a plynulou prevádzkou. Pred pár dňami prišiel v dôsledku dopravnej nehody o život len 18-ročný futbalista Adrián.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: FB/Polícia SR – Nitriansky kraj