Len pred pár hodinami mnohých zasiahla nečakaná a mimoriadne smutná správa. Vo veku 33 rokov náhle odišiel bývalý slovenský superstarista, ktorý sa v televízii Markíza divákom predstavil počas tretej série speváckej súťaže. Na sociálnej sieti zanechal aj desivý odkaz.

Vo veku 33 zomrel niekdajší spevák Jozef Rakyta. Mladý muž sa do povedomia verejnosti zapísal počas 3. série speváckej súťaže SuperStar, kde sa prebojoval až do semifinále. Sympatický mladík žil svoj život v Prievidzi, kde pracoval v soláriu. A hoci pôsobil na všetkých usmievavo a veselo, zrejme bolo v skutočnosti všetko inak.

Pred niekoľkými hodinami totiž zverejnil desivý status, v ktorom všetkých blízkych veľmi vystrašil. “Radšej sa zabijem sám, ako by to mali spraviť iní..,” napísal. Bohužiaľ, obavy sa naplnili a život Jozefa skutočne vyhasol.

Na sociálnej sieti to potvrdilo samotné solárium, kde pracoval: “Navždy v našich srdciach a ďakujem za všetko..,” píše sa v príspevku s fotografiou exspeváka a sviečkou. V komentároch vyjadrujú úprimnú sústrasť všetci, ktorí Jozefa poznali. To, či si život zobral sám, a čo bolo presnou príčinou nešťastia, nie je nateraz oficiálne potvrdené. Zbraň na seba len pred niekoľkými dňami namieril aj 49-ročný muž v košickom nákupnom centre.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj  | Foto: IG/solarko.hawaii, FB/Jozef Rakyta, Televízia Markíza