K obrovskej tragédii došlo pri nevinnej hre v meste Orem v americkom štáte Utah. Len 6-ročné dievčatko menom Aria v pondelok nechtiac zabil vlastný otec. V nemocnici podľahla zraneniam ešte v ten večer.

K veľkému nešťastiu došlo v americkom meste Orem v štáte Utah. Otec sa v pondelok vybral so svojou 6-ročnou dcérkou Ariou zahrať si golf. Podľa medializovaných informácii malo dievčatko počas hry sedieť v golfovom vozíku. Odrazu ale došlo k hroznej náhode.

Otec totiž nechtiac trafil golfovou loptičkou práve svoju dcérku, ktorú zasiahol do zadnej časti šije. Aria bola podľa informácii ABCNews v kritickom stave okamžite prevezená do nemocnice v Salt Lake City. Ešte v ten istý večer však svojim zraneniam podľahla a vydýchla naposledy.

Prípad úmrtia dievčatka polícia vyšetruje, no podľa prvých informácii išlo o nešťastie. Podľa slov človeka z okolia rodiny mal otec s dcérkou pekný vzťah a mama malej Arie prekonala transplantáciu pečene. Rodina aj susedia sú z nečakanej a nepochopiteľnej tragédie zdrvení.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: abcnews.go.com │ Foto: Twitter, Facebook/Andrew Adams KSL