Vo štvrtok došlo na diaľnici C-32 v Barcelone k hroznej tragédií. Nehoda, ktorú zapríčinil 42-ročný vodič, pripravila o život len 17-dňové bábätko, kým jeho príbuzní skončili s ťažkými zraneniami v nemocnici.

Štvrtkový podvečer bol na barcelonskej diaľnici C-32 mimoriadne tragický. Srbský vodič spôsobil jednej rodine krátko pred Vianocami veľké nešťastie. Svojím autom totiž napálil do ďalšieho, ktoré skončilo zdemolované vo zvodidlách.

Z auta zostal len vrak, no ešte smutnejšie skončili členovia posádky. Vo vozidle sa totiž podľa informácií portálu Blic nachádzalo aj 17-dňové bábätko, ktoré sa ale napriek veľkej snahe záchranárov nepodarilo oživiť a, bohužiaľ, zomrelo.

Jeho najbližšia rodina, mama, otec a dedko skončili s vážnymi poraneniami v nemocnici, pričom otec je v ohrození života. Celý incident je o to smutnejší, že 42-ročný Srb, ktorý nehodu spôsobil, bol pod vplyvom alkoholu aj metamfetamínu. Vyviazol bez zranení, no momentálne je obvinený z viacerých zločinov a čaká vo väzbe na svoj verdikt.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: blic.rs │ Foto: YouTube/La Vanguardia