Média zaplavila šokujúca správa o žraločích útokoch na jednom mieste v priebehu jediného dňa. Ľudia sú v šoku, keďže ide o alarmujúcu situáciu. Odborníci vydali verejné vyhlásenie, kde upozornili návštevníkov pláže, aby boli vo vode opatrní a v najlepšom prípade sa nachádzali blízko pri pobreží.

Pláž “New Smyma“ na Floride patrí medzi najznámejšie pláže, pričom sa na nej denne ukážu stovky ľudí. Deje sa tak aj napriek tomu, že sa považuje za “hlavnú oblasť“ žraločích útokov celého sveta. Uplynulý víkend bol však kritický. Najprv bola napadnutá žralokom 20-ročná športovkyňa Emily Comfortová, ktorá bola zranená na ľavej ruke a zápästí.

O pol hodinu musel čeliť útoku 21-ročný Riley Petrovich, ktorý bol uhryznutý do pravej nohy. Tretím napadnutým bol 51-ročný muž, ktorý stál vo vode iba po kolená. V tomto prípade k nemu priplával metrový žralok a zaútočil na jeho pravú nohu. Je šokujúce, že ide o troch rôznych žralokov, keďže pri útokoch boli v rôznych veľkostiach. Našťastie, nikto z napadnutých neprišiel o život. Situácia je však naďalej veľmi vážna.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: edition.cnn.com  |  Foto: YouTube