Tragická dopravná nehoda na Zochovej ulici naďalej rezonuje celým Slovenskom, pričom mnohí ľudia navštevujú miesto tragédie so sviečkou a slzami v očiach. Postupne sa odhaľujú okolnosti nešťastia, ktoré sú viac ako desivé. Najnovšie sa dostala na verejnosť informácia, že svoje dieťa oplakáva aj jeden zo slovenských politikov!

Generálny sekretár Deaflympijského výboru Slovenska Dušan D. pred pár dňami vrazil do skupiny ľudí na zastávke MHD Zochová, pričom bol pod vplyvom alkoholu. Tragická udalosť je zaznamenaná na kamerách, ktoré ukazujú, že vodič išiel v obrovskej rýchlosti a na ceste neboli žiadne brzdné dráhy.

Nezodpovednosť muža pripravila o život päť ľudí a ďalších päť sa zranilo, z toho dvaja majú byť v kritickom stave. K tragédií v hlavnom meste sa vyjadrila Zuzana Čaputová, Boris Kollár či Matúš Vallo. Igor Matovič dokonca navrhuje odobrať auto každému vodičovi, ktorý bude mať 1 a viac promile.

Pred pár hodinami neskrýval smútok ani Tomáš Drucker, ktorý je predsedom strany Dobrá voľba. Všetkým pozostalým vyjadril hlbokú sústrasť a zraneným poprial skoré uzdravenie. Následne priznal, že smrteľná autonehoda sa dotkla aj jeho strany, konkrétne jedného z jej členov. ,,Osobitne vyjadrujeme hlbokú sústrasť rodine nášho kolegu a člena, ktorému včerajší tragický a smutný večer zobral milovaného dieťa,“ oznámil na sociálnej sieti.

Podľa našich informácií ide o Pavla Hamráka, ktorý momentálne kandiduje na poslanca Košického kraja a poslanca mestského zastupiteľstva v Spišskej Novej Vsi. Pri nehode prišiel o dcéru Natáliu, ktorá bola študentkou právnickej fakulty Univerzity Komenského.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/Tomáš Drucker  |  Foto: FB/Polícia SR, Polícia SR-Bratislavský kraj, Pavol Hamrák,  Pixabay