Mnohé miesta, kde sa predtým natáčali rôzne série reality šou Farmy sú dodnes lákadlom pre ľudí, ktorí ich navštevujú. To však nebude platiť o Farme 13, keďže to, čo vidia diváci v televízií je dávno minulosťou.

Farma 13 sa nachádza v blízkosti Považského Inovca, pričom príprava na natáčanie bola nočnou morou pre produkciu. Priestor je totiž úplne odrezaný od civilizácie, v dôsledku čoho musela byť použiť ťažká technika, a dokonca museli tvorcovia projektu ,,doniesť“ elektrickú prípojku z najbližšej dediny.

Jednoduché to však nemali ani farmári, ktorí museli väčšinu stavieb postaviť vlastnými rukami. Neraz ich to stálo veľa sily, potu i sĺz. O to viac je šokujúce, ako vyzerá miesto natáčania v týchto dňoch, keďže reality šou sa nakrúca v predstihu a dnes poznáme skutočnú realitu. Slováci sa totiž rozhodli navštíviť túto lokalitu a zostali poriadne sklamaní.

Po stavbách totiž nebolo ani stopy, nehovoriac o zničenom ohnisku i včelích úľoch. Po súťažiacich zostal poriadny neporiadok a prítomnosť štábu potvrdzuje množstvo káblov pohodených po okolí. Mnohým fanúšikom tak zostali iba oči pre plač. Ak stále chcete navštíviť uvedené miesto, budete musieť využiť svoju pamäť a predstavivosť.

Predtým

Teraz

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: FB/Nekŕmte nás odpadom  |  Foto: FB/Farma, TV Markíza