Hrozné video obletelo celý svet. Ľudia sa pohoršujú nad skokom chlapčeka z postieľky, pri ktorom si takmer zlomil krk, kým sa jeho rodičia venujú “zábavnému” natáčaniu na kameru.

Otrasné video obletelo svet potom, ako mladý ruský pár zverejnil na internete svoj počin. Sveta Ananasová s Andreiom Bonorom spoločne vychovávajú 3-ročného synčeka Gabriela. Zdá sa však, že občas majú “plné ruky práce” a namiesto toho, aby dávali pozor na dieťa, sa radšej venujú natáčaniu sa pred kamerou.

Video pritom zobrazuje, ako sa počas rodičovskej zábavky rozhodne v pozadí napodobniť rodičov aj malý Gabriel. Ten zoskočí zo svojej poschodovej postieľky takým spôsobom, že diváci zmeravejú od hrôzy. Hoci napokon šťastne dopadne a vyskočí na nohy, na prvý pohľad sa zdá, že si maličký takmer zlomil väzy.

Mnohí užívatelia internetu sa nad videom pohoršujú a želajú si, aby prípad preverili príslušné úrady. Samotná matka Sveta si však z toho nič nerobí, a dokonca sa vyjadrila, že počas svojho detstva vystrájala aj horšie kúsky, pričom po zoskoku zo skrine skončila so zašívaným obočím. Aký je váš názor po vzhliadnutí videa?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

https://www.youtube.com/watch?v=P38Ecd8X38c

Zdroj │ Foto: YouTube/Unique canal