Otrasné video matky, ktorá kopne do dcérky z bizarného dôvodu, sa okamžite stalo virálnym a obletelo celý svet. Ľudia sú v šoku zo správania naštvanej matky, ktorú za čin búrlivo odsudzujú!

Hrozné video sa dostalo na internet, kde obletelo celý svet a vyslúžilo si množstvo kritiky. Na kamere stojí malé dievčatko, známe ako Niu Niu, ktoré už v tomto útlom veku pracuje ako modelka. Pri pózovaní fotografovi však matka nie je spokojná s jeho prácou a do malého dievčatka z ničoho nič kopne.

Malá Niu Niu na videu stojí pred fotoaparátom celý deň, čo dokáže vyčerpať aj dospelú modelku. Dievčatko patrí podľa informácii britského denníka DailyMail v biznise medzi obľúbené tváre a obchodníci často využívajú jej služby na fotenie katalógov s oblečením aj iných výrobkov.

Matka malého dievčatka zháňa kšefty kde sa dá, aby zarobila čo najviac peňazí. Za jeden odfotený model môže skúsená detská modelka zarobiť takmer 20 eur, no podmienkou je, aby dokázala nafotiť aj 15 modelov šiat v priebehu hodiny. Mnohí ľudia odsudzujú takýto biznis s deťmi, no najmä správanie matky, ktorá použila na dcérke násilie. Matka sa po búrlivých reakciách za svoj počin ospravedlnila.

https://www.youtube.com/watch?v=T2nh_SjOP3Q

Zdroj: YouTube │ Foto: Pixabay