Na sociálnych sieťach sa šíri hrozivé video, ktoré má pochádzať z mesta Handlová. Malé dievčatko sa na desivom zábere prechádza po vonkajšej parapetnej doske okna bytu na 7. poschodí. Prípad, ktorý sa mohol skončiť obrovskou tragédiou, už riešia polícia a úrady.

Ako upozornili TVnoviny, internetom sa začalo šíriť príšerné video z Handlovej. Desivé zábery, pri ktorých sa až zastavuje dych, zachytávajú malé dievčatko prechádzajúce sa po vonkajšej parapete okna. Keďže sa byt nachádza na siedmom poschodí, incident sa mohol v sekunde zmeniť na obrovskú tragédiu.

O tom, čo sa presne dialo, prehovoril očitý svedok: “V okne boli dve dievčatká, okrem toho majú bračeka staršieho a najstaršiu sestričku, takže sú to štyri deti,” uviedol so slovami, že staršia sestra sa s mladšími súrodencami chodieva hrávať na miestne ihrisko. O štyri deti sa údajne stará najmä mama, kým otec pracuje v zahraničí.

K prípadu sa vyjadrila na sociálnej sieti aj handlovská polícia, ktorá sa vecou zaoberá: “Vec bola okamžite riešená so sociálnym oddelením mesta Handlová. S matkou maloletej bol spísaný úradný zápis a vec bude ďalej riešená sociálnym oddelením mesta Handlová,” uviedla. Na záver odporučila, aby svedkovia podobné incidenty zachytené na videu nezverejňovali na sociálnej sieti, ale nahlasovali polícii.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

 

Zdroj: tvnoviny.sk, FB/Mestská polícia Handlová  │ Foto: Televízia Markíza