Hrozné video obletelo internet po incidente, ktorý sa stal pred niekoľkými dňami priamo na ihrisku školy. K deťom, ktoré sa hrali na dvore, pribehne zúrivý pes, ktorý zaútočí na bezbranné dievča. Zasahovať musela učiteľka.

Internet obletelo desivé video, ktoré zachytáva jeden z nedávnych dní na škole v ruskom meste Nizhnevartovsk v strede Ruska. Na dvore sa hrá skupinka detí, keď sa k nim odrazu cez plot dostane zúrivý biely bulteriér. Pes naháňa najprv dievča v hnedom kabáte, keď však pred psom neuteká, presedlá na jej kamarátku v ružovom kabáte.

Tú po krátkom úteku napadne a keď sa bezbranné dieťa ocitne na zemi, začne ju hrýzť do tváre a ťahať za vlasy. Vtedy zakročí vydesená učiteľka, ktorá okamžite pribehne na miesto a psa odoženie mlátením topánky. Agresívne zviera však začne naháňať ostatné deti a niekoľkokrát sa pokúsi opäť zaútočiť aj na dievča v ružovom. To mu však v sprievode spolužiakov unikne vyskočením na najbližší plot.

Podľa informácií denníka DailyMail napokon polícia zistila, že pes vybehol z bytu 43-ročnému majiteľovi, ktorý nechal otvorené dvere. Po zistení jeho totožnosti mu udelila pokutu za voľný pohyb zvieraťa na voľnom priestranstve. Verejnosti sa však nezdá tento trest postačujúci a niektorí žiadajú aj uspatie psa.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: dailymail.co.uk │ Foto: YouTube/ThisIsButter