Polícia momentálne vyšetruje šokujúci incident, ktorý sa udial priamo v jednej z bratislavských kaviarní. Zamestnancom i zákazníkom sa tak naskytol pohľad na útok zo strany zúriaceho muža, pričom obeťou napadnutia bola jeho vlastná manželka.

K fyzickému konfliktu došlo v sobotu (5. novembra) v podvečerných hodinách v priestoroch kaviarne nachádzajúcej sa v bratislavskej časti Petržalka. Muž si prisadol k svojej manželke, no ich rozhovor sa veľmi rýchlo zvrtol na fyzické napadnutie.

Slovák zrazu niekoľkokrát bodol svoju partnerku do zadnej strany krku a chrbta. To mu však nestačilo a ešte ju mal opakovane udrieť. Chvíľu po útoku sledoval manželku so zraneniami, ktoré jej spôsobil a následne ušiel. ,,Útočník mal týmto konaním spôsobiť poškodenej viaceré zranenia, ktoré si vyžiadali lekárske ošetrenie,“ uviedli muži zákona na sociálnej sieti.

Policajnej hliadke sa napokon v ten istý deň v nočných hodinách podarilo vypátrať podozrivého muža, ktorého zadržala. Vyšetrovateľ už voči nemu vzniesol obvinenie zo zločinu ublíženia na zdraví v súbehu s prečinom výtržníctva. Už bol podaný aj podnet na jeho vzatie do väzby. Ak mu súd preukáže vinu, hrozí mu trest odňatia slobody na 5 až 12 rokov.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/Polícia SR-Bratislavský kraj |  Foto: Unsplash, FB/Polícia SR-Bratislavský kraj