Hrozný pohľad sa koncom septembra naskytol zronenej matke, ktorá v pivnici objavila svoje obesené deti. Nepochopiteľnú smrť 4-ročného dievčatka a 8-ročného chlapčeka naďalej vyšetruje polícia.

Koncom septembra došlo v meste Albany Township v americkom štáte Pensylvánia k hroznému incidentu. Matka vošla do pivnice svojho domu 23. septembra krátko po druhej hodine poobede, keď sa jej naskytol strašidelný pohľad. Svoje deti, 8-ročného synčeka a 4-ročnú dcérku, našla obesených.

V šoku zavolala okamžite políciu, ktorá našla spolu so záchranármi visieť na kábli malú Brinley, ako aj Connera. Kábel mali obidve deti obmotaný okolo krku a upevnený na nosnej priečke pivnice. Lekári našli aj dve jedálenské stoličky odkopnuté pred telami detí. Vedľa nich sedela zronená mama, ktorá podľa informácii NBCPhiladelphia na slová takmer nereagovala.

Brinley aj Conner akoby zázrakom prežili a boli prevezení do nemocnice, kde však tri dni po incidente, bohužiaľ, zomreli. Výsledky nariadenej pitvy ale neboli podľa slov súdneho lekára presvedčivé, a tak je nutné ďalšie forenzné testovanie, aby bolo možné stanoviť príčinu smrti. Polícia v dome rodiny objavila množstvo elektroniky, vrátane mobilov, iPadov, počítačov či Xbox a matka potvrdila, že syn sa na nich často hrával. Zatiaľ nebol nikto zatknutý a vyšetrovanie pokračuje.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: nbcphiladelphia.com │ Foto: Twitter, YouTube/6abc Philadelphia, Pexels