Veľmi nepríjemný pád utrpela 35-ročná ruská krasokorčuliarka pri nácviku na otvárací ceremoniál Olympijských hier mladých. Vo švajčiarskej Lausanne musela byť prevezená do nemocnice, kde bojuje o život.

Nácvik otváracieho ceremoniálu Olympijsých hier mladých vo švajčiarskej Lausanne skončil veľmi nepekným pádom 35-ročnej krasokorčuliarky. Žena pôvodom z Ruska bola zavesená na lane, keď z výšky 5 metrov náhle spadla.

Jej stav je taký vážny, že bola okamžite prevezená do nemocnice, kde aktuálne bojuje o život. Policajná hovorkyňa Olivia Cutruzzola uviedla pre TheSun, že nedošlo k žiadnemu zlyhaniu techniky a incident je chybou samotnej účinkujúcej. “Z dôvodu, ktorý je predmetom vyšetrovania, stratila balans a spadla na ľad z výšky piatich metrov,” dodáva.

Hoci sa objavili obavy z technickej bezpečnosti, otvárací ceremoniál bude prebiehať podľa plánovaného scenára. Krasokorčuliarka bola s vážnymi zraneniami sanitkou prevezená do Univerzitnej nemocnice, no stále nie je z najhoršieho vonku: “Jej život je v ohrození,” uvádza hovorkyňa.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: thesun.co.uk │ Foto: Twitter, YouTube/They will Kill You