Známy moderátor prežíva mimoriadne bolestivé chvíle plné neistoty. Pri banálnej činnosti sa mu totiž stala hrozivá nehoda, ktorá mu spôsobila niekoľko života ohrozujúcich zranení. Vianočné sviatky či Silvestra tak musel prežiť na nemocničnom lôžku, pričom je viac ako pravdepodobné, že sa z neho tak rýchlo nepostaví.

Jan Musil, ktorého väčšinou prezývajú Honza, patrí medzi známych moderátorov televízie Barrandov, kde má vlastnú reality šou pod názvom “Nebezpečné vzťahy“. Ľudia ho však poznajú aj ako jedného z prvých, ktorý sa verejne priznal k opačnej orientácií. Dnes má manžela Jakuba, s ktorým uzatvoril registrované partnerstvo v roku 2007.

Práve jeho partner stojí pri ňom aj v tých najhorších chvíľach, keďže Honza utrpel tesne pred Vianocami vážne zranenia. ,,Stalo sa to v garáži, kam išiel Honza po kvetináč, pretože dostal vianočnú ružu. Musel vyjsť na poschodie a vo chvíli, keď bol na rebríku, mu to „podjelo” a spadol. Zlomil si chrbticu, deväť rebier a prepichol pľúca,” uviedol manžel moderátora pre sedmicku.cz.

Musil má za sebou operáciu, pričom nie sú vylúčené ďalšie zákroky. Našťastie, nestratil cit v nohách, no čaká ho veľmi dlhá liečba a rehabilitácia. Samotní lekári však v týchto chvíľach nevedia s určitosťou povedať, či sa ešte známa tvár českej televízie postaví na vlastné nohy.

Honza s manželom Kubou a ich psami

Zdroj: sedmicka.tyden.cz  |  Foto: Instagram/musilhonza, YouTube