Keď sa široká verejnosť dozvedela, že moderátormi speváckej šou Superstar bude Jasmina Alagič a Leoš Mareš, predpokladali, že pôjde o príjemné zoskupenie. No kým sa na televíznych obrazovkách usmievajú, v zákulisí je to úplne iná pesnička, ktorá sa už preklenula aj na pódiá živých prenosov.

Zatiaľ, čo Mareš je ostrieľaný moderátor, pre Jasminu išlo o premiéru. Nemôžeme sa tak diviť, že ju sprevádza nervozita a poctivo sa na živé prenosy pripravuje. Jej prácu však poriadne sťažuje jej kolega, ktorý sa voči nej chová viac než arogantne a jeho nevhodné správanie sa dokonca stupňuje.

Potvrdil to aj zdroj zo zákulisia Superstar, ktorý priznal, že Leoš svoju ,,parťáčku“ ignoruje ako na pódiu, tak aj v zákulisí. Vôbec s ňou nekomunikuje a dokonca ju priamo pred kamerami pravidelne ponižuje. Posmešne útočí na jej vzťah s Rytmusom a najnovšie naschvál rýpe. ,,Cítim sa ako v roku 2009, keď Ben Cristovao ešte súťažil! Ahoj, Adela Banášová,“ šplechol do tváre Jasmine, ktorá v šoku povedala iba strohé ,,Ahoj.“

Arogantné správanie českého moderátora si mohol všimnúť celý štáb, ktorý stratil trpezlivosť a priznal dôvod napätého vzťahu. ,,Za všetko môže Leošova manželka Monika, ktorú si zobral vo februári. Tá na Jasminu neuveriteľne žiarli a leží jej poriadne v žalúdku. Aj preto sa Mareš správa k Alagič tak nepríjemne. Je to preto, aby nemala dôvod robiť mu scénu,“ uviedol pre plusku.sk zdroj zo štábu relácie Superstar.

Zdroj: pluska.sk  |  Foto: Instagram