Hrycovej do bytu vtrhla NAKA: Šokujúci dôvod nečakanej razie!

Dátum:

Úspešná slovenská producentka si pred pár dňami prešla mimoriadne nepríjemným zážitkom, ktorý otriasol predovšetkým jej manželom a ich troma deťmi. Vystrašená matka prezradila, čím si musela prejsť jej milovaná rodina.

Wanda Adamík Hrycová sa nachádzala vo vlaku, ktorý mieril z Prahy, keď jej zavolal vystrašený syn so šokujúcou novinkou. V osudný deň totiž u nich začalo v skorých ranných hodinách intenzívne zvoniť na zvonček ozbrojené komando. Jedno z detí sa zobudilo a cez kuchynské okno sa pozrelo, čo sa deje pred dverami. Cez okno naň mal mieriť kukláč so samopalom.

Manžel producentky otvorili dvere a vzápätí príslušníci NAKA vtrhli dnu. Nikto z nich netušil, čo sa deje. Marek a ich deti Artem (9), Vadim (7) a Nazar (5) si tak prešli nečakanou raziou. Dcéra zosnulého herca napokon zistila aspoň nejaké informácie o vyšetrovaní kauzy v súvislosti s verejným obstarávaním. V minulosti sa istá firma zaujímala o ponuku štátu, pričom predložila svoje referencie.

Hrycovej manžel pracujúci v Iraku mal overiť, či sú referencie uvedenej firmy pravdivé. „Môj muž zistil, že na adrese taká firma nesídli, tak im to povedal. Oni povedali, že je to fajn, ale potrebovali nejaké papiere, ktoré dokazujú, že tá firma naozaj neexistuje. On sprostredkoval komunikáciu medzi tou slovenskou firmou a irackými úradmi, ktoré ich vlastne mali potvrdiť,“ vysvetlila 44-ročná blondínka pre cas.sk.

Podľa slov blondínky sa jej partner verejným obstarávaním nezaoberá a celú vec považoval za uzavretú. Neskôr sa však malo ukázať, že niektoré doklady spomínanej firmy, ktoré prišli z Iraku, boli falošné. Práve toto mal byť dôvod zásahu mužov zákona. Hrycová je zúfalá, keďže jeden z jej synov momentálne stále kreslí, ako na neho mierili zbraňou. Plánuje tak stretnutie s detským psychológom, a taktiež bude kontaktovať právnikov. Spôsob, ktorý zvolila NAKA, považuje za neakceptovateľný, keďže museli vedieť, že sa v byte nachádzajú tri maloleté deti.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: cas.sk  |  Foto: FB/Wanda Adamyk Hrycova

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Twiinska s mladým hercom krstili dcérku: Záber šťastnej rodinky!

Sesterské duo Twiins doslova vyrastalo pred očami fanúšikov, pričom...

Slovenská partnerka hviezdy Skrytej vášne ukázala bruško v plnej kráse!

Je tomu už takmer dvadsať rokov, čo diváčky telenovely...

Tragédia v Trenčíne: Pri požiari vyskočila zo 7. poschodia jedna osoba!

Aktuálny víkend sa začal v Trenčianskom kraji viac ako...

Exminister prišiel s návrhom: Chce vedieť, či je Matovič duševne zdravý!

Nie je to po prvýkrát, čo sa na verejnosti...