Uruguayská speváčka a herečka Natalia Oreiro sa preslávila po celom svete vďaka telenovele Divoký anjel, pričom úlohou Milagros si získala milióny fanúšikov. Krásna brunetka však okrem stvárnenia hlavnej postavy ukázala v sprievodných skladbách mydlovej opery aj svoj hudobný talent, v dôsledku čoho sa z nich stali medzinárodné hity.

44-ročná umelkyňa Natalia Oreiro zreje do krásy, kým skutočný vek by jej hádal len málokto. Hrdá mamička 9-ročného Merlína len nedávno nakrúcala seriál o Evite Perón, bývalej prvej dáme Argentíny, na základe čoho si nechala odfarbiť vlasy na peroxidovú blond. Obľúbená speváčka je dnes však už opäť brunetka a len pred pár hodinami chcela potešiť všetkých svojich skalných fanúšikov.

Hviezda seriálu Divoký anjel naspievala počas účinkovania v telenovele niekoľko úspešných skladieb, pričom Cambio Dolor a Me Muero de Amor sa stali absolútnym fenoménom. Práve romantickej balade sa Natalia rozhodla dať po 23 rokoch nielen nový dych, ale dokonca aj rytmus. Z pomalého slaďáku totiž urobila vytvorila latino duet, na ktorom spolupracovala s 34-ročných argentínskym spevákom Juanom Ingaramom. Čo na to hovoríte?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Originálna verzia

Zdroj: YT | Foto: IG/nataliaoreirosoy