Hudobný svet sa opäť zahalil do smútku. Pred pár hodinami obletela celý svet správa o tragickej smrti známej popovej hviezdy (†28). Mladý spevák bol práve na ceste za svojou priateľkou, keď sa jeho súkromné lietadlo s dvomi pilotmi zrútilo.

Hudobný svet je v slzách. Len pred pár hodinami sa verejnosť dozvedela smutnú správu o tragickej smrti známej popovej hviezdy. 28-ročný Gabriel Diniz sa podľa informácii DaiyMail zrútil na svojom súkromnom lietadle. V pondelok sa latino-popová hviezda z Brazílie vybrala za svojou milovanou priateľkou Karoline Calheiros a chystali sa na spoločnú oslavu jej narodenín.

Tej sa však už nedočkali. Lietadlo, ktoré smerovalo z Luís Eduardo Magalhães International Airport, sa zrútilo k zemi z doposiaľ nezistenej príčiny. Okrem speváka zahynuli v malom stroji aj dvaja piloti, Linaldo Xavier a Abraham Farias.

Spevák bol na výslní svojej kariéry a preslávil ho najmä latino hit Jenifer, ktorý mal na kanáli YouTube vyše 237-miliónov zhliadnutí. Dinizovi už rodina vystrojila pohreb, na ktorom smútila aj Gabrielova krásna priateľka. Blízkym aj fanúšikom vyjadrujeme úprimnú sústrasť.

Najväčší hit Jenifer má 237 miliónov zhliadnutí

Zdroj: dailymail.co.uk │ Foto: Twitter, YouTube/Balanço Geral, Gabriel Diniz, Pexels