Fanúšikovia momentálne oplakávajú nečakanú smrť slávneho speváka, ktorého našli v jeho byte bez známok života. Privolaní záchranári mu už nedokázali pomôcť a konštatovali smrť. Zdrvená rodina požiadala verejnosť o rešpektovanie ich súkromia.

Darius Campbell Danesh sa preslávil súťažením v speváckej šou Pop Idol, a taktiež pôsobil v londýnskom divadle West End. 41-ročného speváka našli 11. augusta v Rochestri v štáte Minnesota bez známok života. Pri predbežnej obhliadke tela nebola zistená očividná príčina jeho úmrtia.

Obhliadajúci lekár nariadil súdnu pitvu, ktorá má odhaliť dôvod smrti. Na mieste nemalo byť nič podozrivé, a taktiež sa nepotvrdilo cudzie zavinenie. Smrť umelca je momentálne predmetom vyšetrovania. ,,Žiadame, aby ste láskavo rešpektovali naše želania týkajúce sa súkromia v tejto chvíli, kým sa budeme vyrovnávať s tragickou stratou nášho syna a brata,“ uviedla rodina zosnulého na sociálnej sieti.

Darius sa vďaka svojmu talentu dostal do finále Pop Idolu, ktoré sledovalo viac ako 13 miliónov ľudí. Po účinkovaní šou dostal ponuku na spoluprácu priamo od prísneho porotcu Simona Cowella. Jeho debutový singel ,,Colourblind“ bol na prvej priečke vo Veľkej Británii dlhé dva týždne. Jeho album ,,Dive In“ sa dostal do TOP 10 najpočúvanejších albumov v krajine.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: people.com  |  Foto: Twitter