Len pred okamihom zarmútila celý hudobný svet správa o nečakanom úmrtí speváka jedného z najromantickejších hitov, ktorý ovládol rebríčky v 90. rokoch. Americký hudobník a herec Meat Loaf, vlastným menom Marvin Lee Aday, zomrel vo veku 74 rokov.

Denník The Guardian priniesol len pred pár hodinami správu o úmrtí amerického umelca Meat Loafa, ktorý skonal 20. januára vo svojom dome obklopený rodinou a blízkymi priateľmi. “Vieme, ako veľa pre mnohých z vás znamenal a oceňujeme vašu lásku a podporu v týchto ťažkých časoch, keď žialime za inšpirujúcim umelcom a úžasným človekom,” uviedli najbližší speváka, pričom presná príčina úmrtia nebola špecifikovaná.

Hudobník mal na konte jeden z najväčších svetových hitov I’d Do Anything For Love, pričom úspech zaznamenal aj skladbami Two Out Of Three Ain’t Bad či Paradise By The Dashboard Light. V roku 1977 vydal album Bat Out of Hell, ktorý je dodnes jedným z najpredávanejších v histórii USA. Ako herec sa predstavil vo viacerých snímkach, medzi inými vo Fight Club, Rocky Horror Picture Show či Wayne’s World.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: FB/MeatLoaf, The Guardian | Video: YT