Hulvátske správanie zákazníčky: Prišla do obchodu a začala kašľať na..!

Dátum:

S nákazou koronavírusu sa rozhodne nežartuje, o čom svedčia tisícky mŕtvych v Taliansku či Španielsku. Aj v tomto prípade sa však nájdu ľudia, ktorí konajú s cieľom úmyselne ublížiť. Veľmi ľahko sa im to však môže vypomstiť.

Je to iba pár dní, čo sme vás informovali o desivej výzve z Írska, kde ľudia cielene kašlú do tvárí neznámych ľudí, predovšetkým dôchodcov. Polícia už musela zasahovať v desiatkach prípadov. Najnovšie sa objavila aféra v americkom okrese Hanover, kde žena zavítala do jedného z obchodných reťazcov.

Následne začala zámerne kašľať na pečivo, mäso a ďalšie výrobky. Personál obchodu ju okamžite vyviedol z priestorov a zavolal políciu, ktorá ženu zatkla. Zamestnanci museli všetko kontaminované jedlo vyhodiť a dezinfikovať regály i mraziace boxy, pričom škoda sa odhaduje na 35-tisíc dolárov (okolo 32-tisíc eur).

K celej záležitosti sa vyjadril aj spolumajiteľ reťazca Joe Fasula, ktorý je znechutený zo správania sa neznámej ženy. ,,Je mi z toho zle. Hlavne v súčasnej situácií, kedy sa ľudia boja nedostatku potravín, je každého vyhodeného výrobku veľká škoda. Celá situácia je nešťastná, ale aspoň nám to dáva príležitosť ukázať zákazníkom, ako veľmi si vážime ich zdravie a bezpečie,“ uviedol Fasula pre magazín Newsweek.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: newsweek.com  |  Foto: Pixabay, Twitter

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Odhodila zábrany: Vo vysokom štádiu tehotenstva sa ukázala celkom NAHÁ!

Podnikateľka a influencerka Zuzana Strausz Plačková potvrdila vo februári...

Tvrdá rana pre Matoviča: Táto strana ho prestala podporovať!

Pred parlamentnými voľbami 2020 spolu plánovali vytvoriť novú vládu,...

Filmový svet v slzách: Známy herec ZOMREL náhle počas natáčania!

Filmový svet skončil v slzách po náhlej a nečakanej...

Slovenská speváčka a herečka (40) ŠOKUJE: Utajila tehotenstvo aj pôrod!

Známa slovenská speváčka a herečka, ktorú fanúšikovia obľubujú najmä...