Šoubiz Husársky úlovok Vildu z Let’s Dance: Tanečník zbalil slovenskú missku!

Husársky úlovok Vildu z Let’s Dance: Tanečník zbalil slovenskú missku!

Posledný rok bol pre mladého tanečníka z Olomouca doslova prelomový, pričom na obrazovkách TV Markíza sa objavoval dlhé mesiace. Potom, čo sa dostal do finále šou Love Island, sa mu podobne darilo aj v relácii Let’s Dance, a dokonca v oboch prípadoch skončil so svojou partnerkou na treťom mieste. 

Vilém Šír (21), ktorého slovenskí diváci spoznali prostredníctvom šou Love Island, sa dlhé roky venuje latinsko-americkým tancom, vďaka čomu sa objavil aj v tanečnej relácii Let’s Dance. Po boku Zuzany Kubovčíkovej Šebovej sa prebojoval až do finále, pričom práve v zákulisí spoznal aj jednu z najkrajších žien Slovenska.

Kým v zoznamovacej šou tvoril stabilný pár s krásnou Nikol Treterovou, pár týždňov po odchode z vily sa cesty dvojice rozišli. „Ďakujem za všetko. Bohužiaľ, život v realite je náročnejší ako vo vile. Rozišli sme sa už pred nejakým časom, akurát sme to zatiaľ nikomu nepovedali. Niky, ďakujem,“ napísal Vilda prostredníctvom sociálnej siete v polovici marca, avšak ešte týždeň predtým ho prišla do publika v súťaži podporiť aj samotná blondínka.

Nikol po rozchode neskrývala sklamanie, avšak ryšavý tanečník za vzťahom dlho nesmútil. V zákulisí totiž spoznal krásnu Sylviu Šulíkovú, ktorá v súťaži Miss 2021 skončila na druhom mieste, pričom si s ňou v spoločnosti opakovane vymieňal sladké bozky. Momentálne obaja pridávajú na sociálne siete fotografie z totožných miest na dovolenke.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Foto: IG/letsdance.markiza, voyo.sk, vildasir, sylviasulik

Exit mobile version