Fanúšikovia obľúbenej kuchárskej šou sú v šoku po tragickej správe. Kulinárska hviezda zomrela vo veku 59 rokov za doposiaľ záhadných okolností. Jeho priatelia zverejnili prekvapivé slová.

Kulinárska šou MasterChef sa teší mimoriadnej obľube na Slovensku aj v zahraničí. Jednou z britských hviezd bol aj Gary Rhodes, ktorý získal svoju prvú hviezdu Michelin už ako 26-ročný. Jeho život však podľa informácií DailyMail v utorok nečakane vyhasol vo veku 59 rokov. Okrem MasterChefa účinkoval aj v relácií MasterChef USA, Hell´s Kitchen, Ready Steady Cook a ďalších.

Celebritný kuchár, ktorého nazývali aj prvou rockovou hviezdou varenia, zomrel v Dubaji počas natáčania novej televíznej šou. Príčina jeho náhleho odchodu nie je nateraz známa, no priatelia zverejnili prekvapivé slová. Jamie Olivier najprv uviedol na Instagrame, že Gary zomrel po tragickom páde, no napokon svoje slová zmazal a nahradil ich novým statusom, v ktorom vzdáva kuchárovi veľkú poctu. Polícia ale potvrdila, že skonal prirodzenou smrťou.

Podľa slov štábu mal byť pritom už niekoľko dní chorý, pričom pracoval aj v deň úmrtia. Na druhý svet mal odísť po boku milovanej manželky Jannie, s ktorou oslávil tento rok 30. výročie svadby. Bol otcom dvoch detí a práve jeho syn George na sociálnej sieti pridal ich spoločnú fotografiu spolu so srdiečkom. Česť jeho pamiatke.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Gary so svojím synom

Zdroj: dailymail.co.uk │ Foto: Instagram/georgerhodes17, YouTube/The Telegraph, Guardian News