Už sú svoji! Jeden z najzamilovanejších párov domáceho šoubiznisu si v priebehu uplynulého týždňa povedal svoje životné “áno”. Hudobník Vojtěch Dyk (33) a herečka Tatiana Vilhelmová (40) sa po rokoch spoločného života vzali, pričom na snímkach zo svadby novomanželia doslova žiaria.

33-ročný spevák Vojtěch Dyk, ktorý momentálne pôsobí ako kouč v hudobnej súťaži The Voice Česko Slovensko, povedal svoje životné “áno” českej herečke Tatiane Vilhelmovej. Umelkyňa, známa z filmov Medvídek, Samotári, Vratné láhve či Štěstí, tvorí pár s bývalým frontmanom kapely Nightwork a súčasným spevákom swingovej formácie The B-Side Band viac ako deväť rokov.

Obľúbená tvár talentovej súťaže o novinke informovala na sociálnej sieti Instagram, kde Vojta predstavil svoju pani manželku už so zmeneným menom. “Všetkým, ktorí prajú lásku, spievame do sveta, že sme sa 1.5. 2019 zosobášili! Vojtěch Dyk a Tatiana Dyková,” napísal k snímke zo svadby. Podľa českého denníka Blesk sa obrad konal v obci Blatnice pod Svatým Antonínkem pri Hodoníne. Novomanželia spolu majú 6-ročného syna Aloisa, pričom Tatiana má z predchádzajúceho vzťahu s producentom Pavlom Čechákom syna Františka (14) a Cyrila (11).

Zdroj: Blesk.cz, Instagram/vojtechdyk_bsideband