Koncom minulého roka sa dostala na verejnosť veľmi smutná správa o herečke, ktorá musí už po tretíkrát bojovať s rakovinou. Olivia Newton-John tak opäť čelí boju o svoj holý život. S odstupom času sa však rozhodla prehovoriť o svojom trápení.

Oliviu Newton-John si určite každý pamätá z kultového muzikálu Pomáda, kde stvárnila slušnú stredoškoláčku Sandy. Herečka tu zahviezdila po boku Johna Travoltu, čo ju doslova z noci na ráno vyšvihlo medzi umeleckú elitu Hollywoodu. Aj keby sa mohlo zdať, že krásna blondínka má všetko, po čom kedy túžila, jedna z najdôležitejších vecí jej predsa len chýba. A tou je dobré zdravie.

70-ročná herečka totiž musí už po tretíkrát bojovať s rakovinou. Olivii tentokrát diagnostikovali 4. štádium rakoviny prsníka s metastázami v chrbtici. Niekoľkonásobná držiteľka cien Grammy však nabrala odvahu a v rozhovore pre 60 Minutes prehovorila o svojom boji.

„Všetci vieme, že zomrieme. Len nevieme kedy. Keď vám diagnostikujú rakovinu, dajú vám nejaký časový rámec. Ak vám lekár povie, že vám zostáva 6 mesiacov, pravdepodobne to tak bude, lebo tomu uveríte. Pre mňa je lepšie to nevedieť,” priznala slávna žena, ktorá nechce počuť od lekárov, koľko času jej zostáva.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: YouTube/60 Minutes Australia  |  Foto: YouTube/60 Minutes Australia, Facebook