Známa hollywoodska herečka, ktorá si zahrala v množstve filmov i seriálov, skončila vo vážnom stave v nemocnici. V piatok si podľa všetkého mala sadnúť za volant s fľašou vodky, pričom nabúrala najprv do garáže, neskôr do obytného domu. Aktuálne leží na jednotke intenzívnej starostlivosti. 

Známa hviezda Hollywoodu Anne Heche, ktorá má za sebou množstvo filmov a seriálov, prežíva náročné obdobie. Už v minulosti prehovorila o svojich démonoch v podobe užívania alkoholu či drog. V roku 2018 si navyše prešla po 10-ročnom manželstve ťažkým rozvodom s Jamesom Tupperom, s ktorým vychovávali syna Atlasa.

Podľa informácií TMZ mala v piatok ťažkú haváriu, po ktorej skončil jej Minicooper v plameňoch. Herečka najprv nabúrala do garáže domu. Keď ju okoloidúci ľudia vyzvali, aby vystúpila z vozidla, odmietla a pokračovala v jazde. Následne napálila do obytného domu, auto sa vznietilo, pričom hviezdu museli zachraňovať a vyťahovať z auta hasiči, ktorí hasili približne hodinu plamene v aute i dome.

Anne skončila s rozsiahlymi popáleninami tela v nemocnici a musela byť umiestnená na JIS-ke. Internetom sa šíria videá a zábery, na ktorých vidieť, že herečka mala v aute pred jazdou fľašu s vodkou, kým na ďalších pôsobí, akoby nebola celkom pri zmysloch. Na Slovensku zas prekvapilo priznanie rapera, ktorý mal pôsobiť ako díler drog.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: tmz.com │ Foto: YT/KTLA 5, Twitter