Hviezda JOJky, ktorú si diváci obľúbili najmä v relácii Inkognito, priznala trpkú pravdu. V manželstve vyprchali úvodné silné emócie a ako hovorí, do svojej ženy dnes už nie je zamilovaný.

Vladimír Voštinár (55), hviezda televízie JOJ, nedávno priznal trpkú pravdu zo svojho súkromného života. Moderátor, ktorého si diváci obľúbili v relácii Inkognito či Pekné bývanie, žije so svojou manželkou Klaudiou (49) už 26 rokov a vychovali dnes už dospelé deti Andreu (26) a Martina (18).

Napriek takmer 30-tim spoločným rokom kúpil Vlado nedávno svojej milovanej poriadny luxusný dar. Krátko na to ale priznal nelichotivý fakt, ktorý sa zrejme jeho manželke nebude počúvať ľahko. „Keď feromóny odídu, prichádza tá chvíľa, že už nie ste zamilovaní, lebo také to zamilovanie, kedy sa ti potí dlaň a máš sucho v krku, je preč. Potom už musí prísť to, že sa rešpektujete, jeden druhého si vážite, ste dobrá partia a funguje to,“ odhalil úprimne pre Nový Čas.

Moderátor si ale nezúfa a dnes si na spoločnom vzťahu vychutnáva úplne iné veci. „To je iná dimenzia života, už sa venujete viac sebe. A je to oveľa zaujímavejšie, pretože po 26 rokoch poznáte na sebe každý centimeter štvorcový, viete dopredu každý argument, každý pohyb, každé slovo, každú vetu, viete sa čítať úplne presne. Tí, čo sú dlho ženatí, vedia, o čom hovorím,“ dodáva na záver. Manželstvo Voštinárovcov však patrí v šoubizových vodách k tým stabilným a my dúfame, že to tak ostane aj naďalej.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cas.sk │ Foto: Instagram/tvjoj, Facebook/Vladimír Voštinár