Súťažiaci reality šou Love Island si síce pred kamerami sľubovali lásku, ktorá prenáša hory, avšak mnohí z nich si dnes nevedia prísť na meno. Kým víťazi relácie využili výhru na kúpu spoločného bytu, pričom sú dnes už aj zasnúbení, vzťah krásnej tanečnice Tess s Nathanom stroskotal rýchlejšie, ako stihne zapadnúť slnko.

Diváci reality šou Love Island s napätím sledovali dianie vo vile, kde sa to len tak hemžilo nádhernými ženami a sympatickými mužmi. Jednou z najsebavedomejších súťažiacich bola česká kráska Tess Lojkásková, ktorá pred kamerami tvorila pár s čokoládovým fešákom Nathanom. Aj keď dvojici vzťah, žiaľ, nevyšiel, Tereza dlho nesmútila a dnes má po svojom boku novú lásku, ktorou je fenka československého vlčiaka.

„Vďaka tebe som naplno prítomná v každučkom okamihu a čas mi plynie úplne inak. Mám pocit, akoby to bola už celá večnosť, čo sa takto navzájom máme,“ napísala k prvým záberom Tess. Zároveň priznala, že na moment, kedy bude mať psíka, čakala celých desať rokov, pričom si uvedomuje náročnosť plemena, ktoré si zaobstarala. „Presne ako hovorí tvoje meno- všetko má svoj správny čas (Kairos), a rovnako tak ho mal aj tvoj príchod do môjho života. Milujem ťa a prisahám, že urobím všetko, čo je v mojich silách, aby si bola šťastná,“ dodala hviezdička z reality šou.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/tess.lojkaskova