Hviezda známeho a obľúbeného seriálu televízie Markíza má problémy so synom. Mladík skončil po bitke na polícii, teraz sa odvoláva proti nemilosrdnému verdiktu súdu!

Milo Kráľ (43), hviezda obľúbeného markizáckeho seriálu Búrlivé víno, má momentálne rodinné problémy. Nedávno slovenských fanúšikov zarmútila aj smrť režiséra a herca zo spomínaného seriálu. Herec, ktorý momentálne účinkuje i v zábavnom jojkárskom projekte Ministri, má dospelého syna Jakuba Ferdinanda (20), ktorý mu aktuálne zrejme spôsobuje vrásky na čele.

Jakub sa mal totiž podľa informácii Nového Času ešte začiatkom minulého roka pobiť s iným mužom na terase istého podniku. Údajne mal neznámeho napadnúť päsťou a po nezdare mu mal vraziť čelom do nosa, ktorý mu týmto spôsobom zlomil. Celý incident skončil v rukách polície a neskôr aj súdu, keďže voči Jakubovi bolo podané trestné oznámenie.

Súd uznal hercovho syna vinného z prečinu výtržníctva a dostal dva mesiace odňatia slobody s podmienkou. Voči rozsudku sa ale odvolal a hoci neuspel, skúša podať odpor voči trestnému rozkazu. O všetkom sa teda rozhodne na hlavnom pojednávaní, hoci známy herec si o celej záležitosti so synom myslí svoje: „Neviem o tom, že by niekoho napadol a určite nie bezdôvodne. Viem, že sa pobil s nejakým chalanom a on to dal na súd, ktorý prebieha,“ uzatvára tému Milo Kráľ, ktorého syna býva momentálne sám v byte neďaleko Bratislavy.

Hercov syn Jakub skončil po bitke na súde
Milo Kráľ si ale o incidente syna myslí svoje

Zdroj: cas.sk │ Foto: Facebook