Fanúšikovia sa konečne dočkali! Jeden z najúspešnejších kinohitov súčasnosti, ktorý si podmanil milióny fanúšikov na celom svete, má konečne svoje ďalšie pokračovanie. Marvelovka Spider-Man: Ďaleko od domova sa dostala do slovenských kín, no ako sa zdá, svoju malú úlohu si v nej strihlo aj Slovensko!

Alebo skôr slovenská hudba! Komiksový hrdina Peter Parker, známy ako Spider-Man, sa po dvoch rokoch vracia na filmové plátna v samostatnom celevečernom filme. Ako sa však zdá, jeho tvorcom zavoňala melódia obľúbenej slovenskej speváčky zo 70. rokov, Marcely Laiferovej.

Americká produkcia použila v novej snímke hit 73-ročnej umelkyne, pričom tá o predmetnom výbere doposiaľ ani netušila. „Ani som nevedela, že to tam je. Kontaktoval ma niekto z Prahy, ale nevenovala som tomu pozornosť. Nič som nepodpísala ani neschválila, no neprekáža mi to,“ uviedla pre denník Nový Čas.

Americká produkcia si skladbu “Slnko” vybrala zrejme práve z dôvodu, že dej filmu sa odohráva v Európe, pričom jej tóny zaznejú, keď školský autobus prechádza rakúskymi Alpami. Okrem hitu Marcely Laiferovej sa v snímke objavia aj staré nemecké, české či talianske hity, pričom dej sa natáčal prevažne v Prahe, Liberci, Benátkach, Londýne či New Yorku.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cas.sk | Video: YouTube | Foto: YouTube, pixel4k.com