Slovenská herečka Natália Puklušová si získala sympatie divákov v rodinnom seriáli Oteckovia, kde stvárňuje priamu mamičku Petru Horváthovú. Kým pred televíznymi kamerami nosí predovšetkým jednoduchý drdol, v súkromí necháva svojej hrive voľnosť.

Natália Puklušová je podľa všetkého nespútaný živel, pričom inak na tom nie sú ani vlasy 38-ročnej herečky. Seriálová Peťuška je v súkromí blízkou kamarátkou Dominiky Kavaschovej, s ktorou na sociálnych sieťach v minulosti ukazovali aj svoje kulinárske umenie. Aj keď dievčatá v posledných mesiacoch zavesili varenie na klinec, Natália je na sociálnych sieťach aj naďalej mimoriadne aktívna.

Najnovšie sa svojim followerom ukázala tak, ako sa prebúdza deň čo deň, a taktiež sa zverila, že kedysi chcela presne to, čo nemala. “Každý deň som si žehlila vlasy na gympli, len aby som nemala kučeravé. A dnes? Kebyže môžem, takto chodím s výbuchom všade a niekedy, prisahám, sa ani nečešem. Darmo, ale to každý chce v dvadsiatke presne to, čo nemá. A je super potom, keď už vie, že chce presne to, čo má. No nie?“ prihovorila sa kráska Slovenkám.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj | Foto: IG/nataliapuklusova, tvmarkizaofficial