June Shannon prezývaná aj Mama June sa z jedného dňa na druhý stala miláčikom amerických divákov. Väčšina sa na nej zabávala, no tejto jednoduchej žene to bolo absolútne jedno.

Kedysi mohutná žena sa stala slávnou vďaka jej najmladšej dcére Alane Thompson, známej ako Honey Boo Boo. Alana sa zúčastňovala detských súťaží krásy, no už vtedy bolo jasné, že jej správanie a vystupovanie je odlišné od iných dievčatiek. Hyperaktívne dievča zaujalo natoľko, že sa začala natáčať jej vlastná reality show, ktorá zahŕňala celú rodinu.

Následne sa s manželom objavila v ďalšej americkej šou Marriage Boot Camp, kde sa snažila vyriešiť manželskú krízu. Opäť zahviezdila svojimi vyjadreniami a vzhľadom. Uvedomila si, že už nemieni počúvať narážky na jej postavu, keďže diváci si vždy na nej zgustli.

Mama June schudla neuveriteľných 130 kíl a na procedúry minula viac ako 75-tisíc dolárov. Podstúpila operáciu žalúdka a po zhodení nadbytočných kilogramov jej bola odstránená nadbytočná koža na krku, ramenách a bruchu. Jej zotavovanie bolo náročné a zdĺhavé, no konečne ukázala svoj nový vzhľad na verejnosti.

Zdroj: lifeandstylemag.com  |  Foto: facebook.com, instagram.com, twitter.com