Reality šou Ruža pre nevestu sa stretla s mimoriadnym záujmom verejnosti, nakoľko dámy, ktoré sa bijú o srdce sympatického ženícha Tomáša Tarra, sú doslova neprehliadnuteľné. Kým niektoré zaujali divákov zjavom, iné ich upútali vystupovaním či talentom.

Zoznamovacia šou Ruža pre nevestu sa stala fenoménom, pričom na sociálnych sieťach je z projektu virálnych viacero videí. Jednou z najsledovanejších účastníčok sa pritom stala Katarína Talanová, známa aj zo speváckej súťaže Superstar. Tu sa krásna blondínka prebojovala medzi 11 najlepších speváčok, kým úspech zaznamenala aj v X-Factore so skupinou Joy$.

Katka sa okrem hudby venuje aj modelingu a pred kamerami opakovane priznala, že si do šou prišla nájsť lásku. Tomášovi dokonca zložila pieseň, ktorú mu zaspievala hneď v prvej epizóde, avšak najnovšie si pre fanúšikov pripravila prekvapenie. Miss ruža ju totiž nahrala aj ako oficiálny singel, pričom len pred pár hodinami k nemu vyšiel aj videoklip. Čo hovoríte na skladbu, ktorá sprevádza obľúbenú šou?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<< 

Zdroj: YouTube | Foto: IG/katytalan_, tomas_tarr