Herečka, ktorú si diváci automaticky spájajú s jednou z hlavných postáv seriálu Beverly Hills 902 10, má problémy. Ako prezradila fanúšikom na sociálnej sieti, v týchto dňoch ju potrápili vážne zdravotné problémy. Krátko pred Vianocami tak skončila v nemocnici.

Hviezda seriálu Beverly Hills 902 10 Tori Spelling skončila v nemocnici! 49-ročná herečka, ktorú si diváci spájajú najmä s postavou Donny, sa fanúšikom zdôverila so zdravotnými problémami, ktoré ju trápia.

Mama piatich detí sa v týchto dňoch tešila na krásne prežitie vianočných sviatkov, no namiesto toho je aktuálne pod dozorom lekárom. Ako uviedla, trápi ju vysoký tlak, závraty a aj problémy s dýchaním. „Od minulej noci som v nemocnici. Mala som vysoký krvný tlak a šialené závraty. Doktori už spravili veľa vyšetrení,“ priblížila verejnosti.

Svoj príspevok však napokon zmazala po tom, čo ju niektorí fanúšikovia podozrievali z toho, že svoj problém príliš zveličuje. Nakoniec sa im ale rozhodla prehovoriť do duše: „Čo keby ste nabudúce ukázali láskavosť namiesto pochybností?“ napísala herečka. Nateraz nie je jasné, aký je jej zdravotný stav, no snáď sa počas sviatkov bude môcť vrátiť k svojej rodine. V nemocnici skončila aj Renáta Názlerová, ktorá pred pár hodinami skolabovala vo svojom dome.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj│ Foto: IG/torispelling, FB/Beverly Hills 90210