Sophie Turner sa vďaka úlohe v známom seriáli “Hra o tróny” otvorili dvere do šoubiznisu. Nielen v profesijnom živote sa mladej herečke darí, ale aj v súkromí má dôvod na radosť. Pôvabná ryšavka totižto tvorí pár so známym spevákom a frontmanom skupiny “DNCE”!

[sociallocker]Mladá Angličanka sa preslávila vďaka postave Sansy Stark vo veľmi úspešnom a oceňovanom fantasy seriáli, ktorý momentálne nemá vo svete konkurenciu. Sophie si však vyskúšala zahrať aj v iných snímkach, niektoré boli menej úspešnejšie, iné zarobili poriadny balík. 20-ročná ryšavka ženie rôzne úspechy nielen v kariére, ale aj v osobnom živote.

joe

Pred pár týždňami sa začalo povrávať, že tvorí pár so známym fešným hudobníkom. Blízky zdroj amerického časopisu potvrdil tento fakt, no známa dvojica sa k tomu zatiaľ nijako nevyjadrila. Na ich oficiálne vyjadrenie si zrejme široká spoločnosť ešte počká, no možno to nebude ani potrebné. Aj napriek tomu sa herečka so svojim novým partnerom Joeom Jonasom vôbec neskrýva. Najprv spoločne absolvovali cestu do Holandska, potom strávili spoločný čas počas Dňa Vďakyvzdania. A teraz ju 27-ročný spevák stihol predstaviť už aj svojmu mladšiemu bratovi Nickovi. Pred pár dňami si dokonca spoločne vyšli na svadbu v Malibu a prišli ako pár.

s1

Foto: Instagram | Zdroj: people.com
[/sociallocker]