Známy herec, ktorý momentálne hviezdi v mega úspešnom slovenskom seriáli Oteckovia sa náhle ocitol v obrovských bolestiach, pričom zasahovať musela i sanitka, ktorá ho odviezla do nemocnice.

Partner speváčky Nely Pociskovej, herec Filip Tůma, sa tak náhle ocitol v rukách lekárov, po tom, čo sa naplno oddal hre na futbalovom trávniku. Filip sa v nedeľu so svojim tímom zúčastnil exhibičného zápasu proti družstvu rapera Vec.

Do hry sa úplne zahryzol, pričom ho na zem zrazila až obrovská bolesť, za ktorú mohol nešťastný dopad na nohu. Odnieslo si to Filipové koleno. Na to, aby zmiernil pálčivú bolesť, si na zranené miesto priložil chladnú plechovku s nápojom.

Keď sa mu trošku uľavilo opäť pokračoval v rozohranom zápase. No netrvalo dlho a bolesť sa znova prihlásila o slovo. Tvrdohlavého herca doslova zvalila na zem a musel sa podrobiť lekárskemu ošetreniu.

V sanitke ho napokon odviezli do nemocnice, kde mu spravili röntgen a absolvoval viaceré vyšetrenia. Nakoniec vysvitlo, že Filip má zranené miesto len podvrtnuté. Dostal ortézu a poslali ho domov. Ešte v ten deň aj s boľavou nohou však odspieval premiéru opery Tosca.

Zdroj: cas.sk | Foto: facebook